Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pantomograf cyfrowy Hyperion X5 2D MyRay

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 69 000,00 zł 69000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MyRay
Kod produktu: 7DB7-574F6

Opis

Najmniejsza na świecie panorama cyfrowa MyRay Hyperion X5 2D

Hyperion X5 – jedyna ścienna panorama cyfrowa. Łatwa instalacja i użytkowanie. Może być zamontowana na dowolnej ścianie, przystosowanej do montażu wewnątrzustnych aparatów RTG. Miejsce potrzebne dla pantomografu podczas badania to jedynie obszar 80x100 cm!

Szybka i łatwa obsługa w przypadku każdego badania. System ten zapewnia wysoką rozdzielczość obrazów 2D oraz krótki czas emisji oraz szybką obróbkę danych w czasie rzeczywistym, a także lepszą komunikację z pacjentem.

Hyperion X5 jest zaawansowanym, szybkim i prostym systemem obrazowania, który minimalizuje dawkę promieniowania RTG i maksymalnie zwiększa jakość obrazów. Niezbędne w obecnych czasach elastyczne i wszechstronne obrazowanie rewolucjonizuje Twój sposób pracy, dostarczając do gabinetu zupełnie nowy poziom możliwości diagnostycznych.

System MultiPan

Hyperion X5 został wyposażony w system MultiPan który w trakcie jednego badania panoramicznego wykonuje 5 różnych równoległych do siebie pantomogramów (w różnych warstwach).
Dzięki temu nawet jeśli pozycja pacjenta nie jest idealna, po wykonaniu zdjęcia będzie można wybrać najlepsza projekcję.
Funkcja MultiPan jest realizowana poprzez specjalnie skonstruowany detektor i nie wpływa na zwiększenie dawki promieniowania dla pacjenta.

 

Łatwa diagnostyka

OBRAZY PANORAMICZNE DZIECI/DOROSŁYCH

Programy ekspozycji panoramicznej zostały skalibrowane zależnie od budowy pacjenta po to, aby dobrać optymalna dawkę promieniowania RTG. Użytkownik może wybrać interesujący go obszar diagnostyczny do analizy całościowej lub częściowej.

 

OBRAZY ZĘBOWE I ZGRYZOWE

Badanie uzębienia za pomocą zoptymalizowanej projekcji stycznej dla ulepszenia kontroli periodontologicznej. Zastosowana kolimacja na korony zębów dla pacjentów nie tolerujących badań wewnątrzustnych zgryzu, ponieważ jest delikatniejsza i bardziej komfortowa.

 

STAWY SKRONIOWO-ŻUCHWOWE

Łatwiejsza ocena okolic stawów skroniowo-żuchwowych dzięki obrazom bocznym lub przednio-tylnym, 4 obrazy RTG. przy pojedynczym skanowaniu.

 

ZATOKI SZCZĘKOWE

Badanie charakteryzujące się nakierowaniem promieni RTG. w taki sposób, aby na uzyskanym obrazie zatoki szczękowe były dobrze widoczne. W ten sposób można przebadać zarówno zatoki czołowe, jak i boczne.

 

Łatwe w obsłudze, intuicyjne oprogramowanie iRys.

iRYS jest prostym, przyjaznym użytkownikowi, posiadającym zaawansowane funkcje oprogramowaniem. Posiada filtry 2D PiE i 3D Smart umożliwiające uzyskanie jeszcze bardziej ostrych obrazów. Wielowarstwowe obrazy panoramiczne umożliwiają pokazanie anatomicznych struktur w realistycznej symulacji 3D oraz ocenę jakości kości i otaczających ich struktur, a także symulację wstawienia implantu z załadowanej wcześniej biblioteki. Funkcja SMART redukuje zakłócenia wywołane metalowymi artefaktami. Zarządzanie poprzez złożony pulpit umożliwia szybkie wyszukiwanie obrazów i pokazywanie ich pacjentowi, w celu zaangażowania go w proces planowania zabiegu.

Proste połączenie. Podgląd w dowolnym miejscu.

Archiwizowanie, zarządzanie i udostępnianie obrazów na wszystkich znajdujących się w gabinecie komputerach PC i tabletach, dzięki połączeniu z wewnętrzną siecią internetową, aplikacjom i mającemu duże możliwości programowi iRYS, który obsługuje również systemy obce.

  • Kompatybilność z innymi systemami
  • Podłączenie do wewnętrznej sieci internetowej
  • Drukowanie 1:1 i raportowanie
  • CD/DVD z przeglądarką 2D/3D
  • Obsługa DICOM 3.0, TWAIN i VDDS
  • Interface STL dla CAD (NIP)

 

DANE TECHNICZNE

 

 

Podana cena obejmuje: Aparat Hyperion X5 2D w wersji ściennej wraz z komputerem wysokiej jakości i monitorem przeglądowym.

W przypadku zainteresowania aparatem Hyperion X5 2D w wersji stojącej: prosimy o kontakt.

W obu wariantach możliwość rozbudowy aparatu o monitor opisowy: dopłata 4000PLN.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl